/YllkaPrizren

postheadericon Festojmë ditëlindjet

1959507_578576322267981_5872815303405258316_n
Në shkollën tonë pos shumë aktiviteteve kremtojmë ditëlindjet e nxënësve tanë që sapo filluan shtigjeve të dijes e të diturisë. Gjatë kremtimit të ditëlindjeve fytyart e tyre janë përplot buzëqeshje e krenari duke mos lënë anash edhe prerjen e pastave nga më të ndryshmet. Me këngë, valle e brohoritje fillestararëve urojmë nga zemra rritje të mbarë , shëndet dhe suksese në çdo cep të jetës.Fëmijë të dashur gëzuar ditëlindjet..

PHOTOS

 

Subscribe

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Join 5,125 other subscribers