/YllkaPrizren

postheadericon Aktivitete

15325212_1055963561195919_6158445333981739223_o 15419606_1055963867862555_2863858073771753164_o

Sot femijet e grupit “Dielli” dhe “Trendafilat” vizituan tregun.

Photos

postheadericon Vizitë zyrtare prej Kuvendit të Kosovës

img_7476 img_7501

Sot, Institucionin tonë arsimor, vizituan prej Kuvendit të Kosovës,Komisioni për arsim në krye me Nait Hasanin. I falenderojmë për vizitë!

Photos

postheadericon KUZHINIERËT E VEGJËL GATUAJNË

15392852_1054111564714452_8564806037216209118_o 15369261_1054111581381117_1396169107623793987_o

Me qëllim të ndërlidhjes së teorisë me praktikën , nxënësit e kl.3/A përgatitën ëmbëlsira të shijshme.

Photos

postheadericon 28 Nentori dita e flamurit

15168913_1038766092915666_2792586270750907728_o 15128879_1038768892915386_3304015881990390056_o

 

Grupi jonë i dashur “Yjet” shkëlqyen sot në programin tonë të organizuar për nder të festës së flamurit! Urime festën!

Photos

postheadericon 28 Nëntori 1/A

 

15110397_1037471789711763_6810021689250252576_o 15156942_1037470956378513_4523848899642559778_o

Nxenesit e klasave te para sot ishin ndryshe nga ditet tjera sepse para prinderve shfaqen nje program per nder te festes se madhe- Dita e Flamurit. GEZUAR 28 NENTORI !

Photos

postheadericon Vizite Ne Sallen Tenisit

15252713_1048028558656086_6228724844737532317_o 15304372_1048028368656105_8647077023643543284_o

Sot nxënësit e klasave të II dhe III orën e edukatës fizike e zhvillvan në fushën e tenisit.

Photos

postheadericon Urime 28 Nëntori Dita e Flamurit

28nen-3

postheadericon Shëtitje nē Prevallë

14500721_986106394848303_4412646323597354621_o 14480574_986105878181688_5886270674675767513_o

Për nxënësit e klasave të dyta dhe të treta sot ishte një ditë e mrekullueshme. Ata sot shijuan ajrin e pastër pranë maleve të Sharrit. Në Prevallë fëmijët u argëtuan me lojëra nga më të ndryshmet.

Photos

postheadericon

14311226_974359829356293_3051029175547158353_o 14324595_974357756023167_1839027092502903815_o

Çdo risi fillon në kopshtin tonë ‘Yllka’

Photos

postheadericon SHETITJA ME TREN

IMG_5207 IMG_5186

Nxënësit e kl. 1/A dhe 3/A u shëtitën me tren rreth e përqark qytetit tonë të bukur. Ata u ndjenë shumë të lumtur.

Photos

Subscribe

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Join 5,125 other subscribers